Limitor Servis ve Destek

Türkiyenin Her Yerine Hızlı ve Kaliteli Teknik Servis ve Yedek Parça Hizmeti


ODAK Limitor, müşterilerinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda aşağıdaki sunduğumuz hizmetleri 7/24 vermektedir.

 

Uygun Aktüatör Tespiti

Aktüatör satın almadan önce ihtiyaçlar doğrultusunda özel çözümler için güç ve montaj kolaylığı tespiti yapılması gerekmektedir. ODAK Limitor Yetkili Servisi tarafından titizlikle yapılan analiz sonrasında, siz değerli müşterilerimize en uygun Aktüatörü önerebiliriz.

 

Demontaj-Montaj

Tesiste var olan Limitor Aktüatörünüzün yer değişimi, eskisinin yerine yenisinin montajı veya yeni Aktüatör montaj işlemleri için demontaj ve montaj hizmetleri verilmektedir.

 

Yedek Parça

Yerli imalatçı olmamızın vermiş olduğu avantajlar doğrultusunda Limitor Yetkili Servisi, aktüatörünüzün tam anlamıyla ihtiyacı olan kalite ve teknolojide yedek parça çözümleri ve yüksek stok kabiliyeti ile kesintisiz kullanım konforuna ulaşmanızı sağlar. Teknik servis kadar öneme sahip olan orijinal yedek parça kullanımı, aktüatörünüzün ömrünü ve emre amade zamanını yükselten önemli bir etkendir. Bu nedenle Aktüatörünüzün performansını kaybetmeden uzun yıllar sizlere hizmet verebilmesi için Limitor Yetkili Servisi tarafından tavsiye edilen orijinal yedek parçaların kullanılması gerekmektedir. Aktüatörünüz için ihtiyacınız olan orijinal yedek parçalar bir telefon kadar uzağınızdadır.

 

Arıza-Müdahale Servis Hizmetleri

Siz değerli müşterilerimize, Aktüatör arıza veya hizmet dışı kalması durumunda 7/24 hizmet alabileceğiniz güvenilir servis hizmetinin konforu sunulmaktadır. Siz sorununuzu bildirin, biz çözüm sunalım.

 

Eğitim

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve katılımcıların seviyesine göre konusunda tecrübeli ve eğitimli teknik personellerimiz ile; başlangıç ve ileri seviye olmak üzere Aktüatör eğitimi, ayrıca kullanım ve bakımlara yönelik temel eğitim hizmetleri dilenirse tesisinizde dilenirse fabrikamızda sunulmaktadır.


Aktüatör Nedir?

Nerelerde Kullanılır?

Tel +90 312 394 27 48 Email limitor@limitor.com.tr

Bizimle irtibata geçiniz BİZE ULAŞIN