LİMİTOR KURUMSAL BİLGİ

Türkiyeden Dünyaya Açılan Elektrikli Aktüatörler Serisi

 

ODAK Kontrol Vanaları

LİMİTOR Vana Aktüatörleri


 
 
 
"İşiniz hayatınızın büyük bir bölümünü dolduracak ve gerçekten mutlu olmanın tek yolu harika bir iş olduğuna inandığınız şeyi yapmaktır. 
Ve harika bir iş yapmanın tek yolu, yaptığınız işi sevmektir. “
 
Diyerek;
 
1986 yılında ODAK ve Limitor tescilli markalarımız ile Aktüatör İmalatcısı olarak kapılarımızı açtığımız günden beri vana Aktüatörleri ve kontrol vanaları imalatı yapmaktayız.
 
Üstün kaliteli hizmet ve ürün yelpazesinin içinde; Aktüatörlü flanşlı tip Kelebek Vanalar,  Aktüatörlü Kanal Kapakları (Penstoklar),  Aktüatörlü Egzost damperleri (Klapeler),  3-Yollu/Tek ve Çift Sitli Kontrol vanaları bulunur. Vana Grubumuz ODAK, Aktüatör Grubumuz ise LİMİTOR tescilli markalarımız ile gururla yerli olarak üretim yapmaktayız.
 
Tesislerinizde mevcut aktüatörlere bakım yapabildiğimiz gibi, mevcut manuel vanalara da servis ekibimiz tarafından aktüatör adaptasyonu yapılmaktadır. ODAK Limitor servis ekibi  aktüatör adapte edilecek vanaları tesisinizde inceler, gerekli ara bağlantı ekipmanları  tasarlayarak manuel vananıza  LİMİTOR Aktüatörün montajını tamamlar ve devreye alarak teslim eder.
 
Bizi Diğer işletmelerden ayıran ilkemiz müşterilerimiz ile samimi bir iletişim kurarak onlara hak ettikleri üstün hizmeti tutkuyla sunabilmemizdir.
 
Hizmet verdiğimiz sektörlerde, Kullanılan sistemlerde dışa bağımlılığı azaltmak ve yerli malının gücünü yaptığı Argeler ile ilerleyen teknolojiye ayak uydurarak teknolojinin getirdiği tüm imkanları uygulayan, güvenilir, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren ürünler tasarlamaktır.
 
Hizmetlerimizi en iyi şekilde sürdürmek için firmamızı ve ürünlerimizi genişletmeyi ve geliştirmeyi asla bırakmayacağız.
Bizden ve Ürünlerimizden Daha fazla bilgi edinmek için, sitemize göz atın.
 
Tam İhtiyacınız Olan Şey Limitor...
 

 

Tel +90 312 394 27 48 Email limitor@limitor.com.tr

Bizimle irtibata geçiniz BİZE ULAŞIN